Zoek je een kleinschalig en rustig gelegen vakantieverblijf op een panoramisch gelegen plek dan is Agriturismo Margherita voor jou bedoeld. Tussen de olijfbomen van dit boerenbedrijf staan drie huisjes die van de benodigde gemakken zijn voorzien en van waaruit je een mooi uitzicht hebt op de Chiana vallei en op het historische stadje Cortona (beroemd van het boek Een huis in Toscane).
Casa Nido heeft een tweepersoons slaapkamer en is geschikt voor romantische stellen die een intiem nestje zoeken. Casa Sole is ruimer en heeft een tuin en veranda. Het naast het zwembad gelegen Casa Rondinella biedt de meeste luxe met een grote woonkamer en open haard.
Buiten de weelderige omheind tuin liggen de olijfgaarden met circa 500 bomen van allerlei verschillende variëteiten. Voor de kookcursus waar je aan kunt deelnemen beschikt het agriturismo over een professionele keuken waar eigenaresse Beatrice de scepter zwaait.
Een bijzonderheid van Margherita is dat het ook een ezelfokkerij is. De Amiatino-ezel is een oud ras uit de streek en staat bekend om zijn goedaardige karakter. Je kunt deelnemen aan een wandeling met de ezels waarbij kinderen op de dieren kunnen meerijden.